Victoria 3 hiçbir şekilde açılmıyor

Eren Artıfıcal

Hectopat
Daha fazla  
Victoria 3 adlı oyunu kurdum ve Visual C++ veya .NET Framework hatası verdi.

Dosya doğrulama, silip tekrar yükleme, dosya adları değiştirme ve Paradox launch gibi birçok şeyi denedim ancak sonuca ulaşamadım. İnternette gezindim ve birçok kişi bu sorunu yaşıyor ancak birçok kişi de oynayabiliyor. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Merhaba arkadaşlar, bir araştırma sürecine girdim ve elbette denemediğim yöntem kalmadı son olarak paradox ile iletişime geçtim bana geçici çözüm olarak AVX kurmamı söylediler ve bu da yaramazsa beklemem gerektiğini belirttiler. Az önce AVX kurmayı denedim ancak cmd de hata aldım ve onu çözmeye çalışıyorum sizler de avx kurmayı deneyerek oyunu başlatmaya çalışabilirsiniz. AVX kurmayı başarabilirsem yeni bir rapor gireceğim.

Merhaba arkadaşlar, bir araştırma sürecine girdim ve elbette denemediğim yöntem kalmadı son olarak Paradox ile iletişime geçtim bana geçici çözüm olarak AVX kurmamı söylediler ve bu da yaramazsa beklemem gerektiğini belirttiler. Az önce AVX kurmayı denedim ancak CMD de hata aldım ve onu çözmeye çalışıyorum sizler de AVX kurmayı deneyerek oyunu başlatmaya çalışabilirsiniz. AVX kurmayı başarabilirsem yeni bir rapor gireceğim.

Tamamdır dostum bekliyorum 👍

AVX kurmayı başaramadım, muhtemelen kurmayı başaranlar oyunu sorunsuz oynayabileceklerdir.

Paradox dün yolladığı mesajında, ekibin bu sorun ile uğraştığını ve hotfix ile halledeceklerini söylediler bugün ise dönüş mesajıma cevaben şunu aldım.
'This is the decision taken by the development team and we do not involve with it. For now, the game will support processors with AVX and in the future, it may support non-AVX processors as well but we are not sure. You can share your feedback or suggestions on the forums as it is under the surveillance of the QA staff and the development team.'

Oyunun iadesini vereceğim, belki birisi avx kurmama yardımcı olursa yeniden satın alırım. Oynayabilen arkadaşalara iyi eğlenceler diliyorum

Merhaba arkadaşlar, bir araştırma sürecine girdim ve elbette denemediğim yöntem kalmadı son olarak Paradox ile iletişime geçtim bana geçici çözüm olarak AVX kurmamı söylediler ve bu da yaramazsa beklemem gerektiğini belirttiler. Az önce AVX kurmayı denedim ancak CMD de hata aldım ve onu çözmeye çalışıyorum sizler de AVX kurmayı deneyerek oyunu başlatmaya çalışabilirsiniz. AVX kurmayı başarabilirsem yeni bir rapor gireceğim.

CMD hatası şu an bende de var :(

AVX kurmayı başaramadım, muhtemelen kurmayı başaranlar oyunu sorunsuz oynayabileceklerdir.

Paradox dün yolladığı mesajında, ekibin bu sorun ile uğraştığını ve hotfix ile halledeceklerini söylediler bugün ise dönüş mesajıma cevaben şunu aldım.
'This is the decision taken by the development Team and we do not involve with it. For Now, the Game will Support processors with AVX and in the future, it may Support non-AVX processors as well but we are not sure. You can share your feedback or suggestions on the forums as it is under the surveillance of the QA staff and the development Team.'

Oyunun iadesini vereceğim, belki birisi AVX kurmama yardımcı olursa yeniden satın alırım. Oynayabilen arkadaşalara iyi eğlenceler diliyorum

Sanırım bu sorunu çözmelerini bekleyeceğim

Geri
Yukarı