Victus 15 FA0011NT laptopta Wi-Fi gözükmüyor ve ses yok

Emirhan2991

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir laptop aldım HP Victus 15 FA0011NT.
W11'i kurdum ancak kurulum ekranında Ethernet bağlı değil yazıyordu ve evin Wi-Fi'si gözükmüyordu
Ben de önce kurayım sonra bağlarım dedim fakat kurduktan sonra uçak modu ve pil tasaarufunun falan olduğu kısımda Wi-Fi simgesi yok ve hiçbir şekilde bağlanamıyorum
Ayrıca laptopun sesini de açamıyorum, yardıma ihtiyacım var. Fotoğrafı da paylaşacağım.

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Windows 11 içinde Wi-Fi sürücüleri gelmiyor. Telefonunuzu evin internetine bağlacaksınız, sonra USB ile PC'ye bağlacaksınız. Telefon ayarlarından internet paylaşımı kısmında USB ile internet paylaşımı olması lazım. Onu açtığınızda bilgisayar internete bağlanmış olur. Windows Update kısmına gelirseniz oradan indirir sürücüleri kendisi.

Hocam bi de sinirden saatlerdir uğraşıyorum görev yöneticisinden bir şeyi durdurdum ağ ile alakalı onu nasıl açabilirim

Hocam Windows 11 içinde Wi-Fi sürücüleri gelmiyor. Telefonunuzu evin internetine bağlacaksınız, sonra USB ile PC'ye bağlacaksınız. Telefon ayarlarından internet paylaşımı kısmında USB ile internet paylaşımı olması lazım. Onu açtığınızda bilgisayar internete bağlanmış olur. Windows Update kısmına gelirseniz oradan indirir sürücüleri kendisi.
Çok çok teşekkür ederim bu arada halloldu saatlerdir uğraşıyodum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı