Victus by 16-D1041NT alınır mı?

berke097

Hectopat
Herkese selam bu gece %10 indiriminden faydalanarak bu modeli Vatan Bilgisayar üzerinden satın almayı düşünüyorum. Biliyorum 8 GB RAM bu cihaza az geliyor fakat ileride 8 GB RAM daha alacağım. Sizce bu model satın alınır mı? Teşekkürler.

144 Hz 16 inç ekran ve DDR5 var ama 8 GB RAM üzebilir biraz.

144 Hz 16 inç ekran ve DDR5 var ama 8 GB RAM üzebilir biraz.
O durumdan haberim var ama yaklaşık 1-1.5 ay sonra üzerine 8 GB DDR5 ram almayı planlıyorum. Modelin slotu var mı acaba? Bir bilginiz var mı? artı olarak Servise göndermeden RAM değişimi yapabilir miyim? Garantisini bozar mı?

O durumdan haberim var ama yaklaşık 1-1.5 ay sonra üzerinde 8 GB DDR5 RAM almayı planlıyorum. Modelin slotu var mı acaba? Bir bilginiz var mı?

RAM slotuna dair bir bilgim yok ama ekleyecekseniz güzel olur ancak unutmayın ki DDR5 RAM'ler çok pahalı.

1-Kapağını açmanız garantisini bozmaz, eğer olur da açıp bir yeri kırdınız sadece bozduğunuz parça garantiden çıkar.
2-Linkteki rami satın aldım sıkıntısız kullanıyorum büyük ihtimal bu ram de sorunsuz çalışacaktır. Site güvenilir kingston ve birkaç markanın distribütörü. Hem diğer sitelere göre daha ucuz.
3-Laptopu aldıktan sonra HP Support Assistant uygulamasından garanti süresini kontrol edin benim 2 ay eksikti yetkili servisi arayıp düzelttim.
4-Şarj olurken sınır koyamıyorsunuz %80e gelince dursun gibisinden. Çıkarıp takmaktan yoruldum, sinir bozucu.

Cevaplarınız için teşekkürler RAM slotu çift slot değil mi? RAM lerimi çift kanal olarak yapmak istiyorumda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…