Victus mu Monster mı?

Melih GÜN

Hectopat
Selam Gaming laptop almayı düşünüyorum. Fakat kafam bayağı karışık. i5 13500H 8 GB RTX 4060 Victus mu yoksa i5 13500H 8 GB RTX 4050 Monster mı? Farklı tavsiyeleriniz varsa da önerebilirsiniz. Bütçem 25000TL ve 31000 TL arasında. Tercihim RTX 4000 serisi olmasıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Victus.

Monster yanında geçme derim daha yeni 7.değişimi yaptım cihaz olarak sen düşün. En çok kullandığım süre 8 ay oldu bir cihazda. Verdiği özellikler fiyata göre iyi olsada kalite yok vallahi yok

Victus.

Monster yanında geçme derim daha yeni 7.değişimi yaptım cihaz olarak sen düşün. En çok kullandığım süre 8 ay oldu bir cihazda. Verdiği özellikler fiyata göre iyi olsa da kalite yok vallahi yok.

Hocam her değişim 30binden saysak iyi para. Niye inatla Monster aldınız 8 kere? Bu arada kesinlikle Victus al.

Arkadaşlar peki bu Victus'ların soğutma performansı nasıl ayrıca ekran kalitesinin çok kötü olduğunu duymuştum.

Hocam her değişim 30binden saysak iyi para. Niye inatla Monster aldınız 8 kere? Bu arada kesinlikle Victus al.

Ömür boyu garantiden yararlanmıştır. Kimsenin 8 kere Monster'a para vereceğini sanmıyorum. Hele ki böyle eleştiren birinin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…