Video Boyutu Düşürme Yazılımı Önerisi

TheVibe

Kilopat
Yer
Boston, Massachusetts
Daha fazla  
Meslek
Walter Bishop'un Yanında Laboratuvar Asistanı
Dostlar video kalitesini bozmadan kolay ve hızlı bir şekilde boyutunu düşürebileceğim bir yazılım var mı? Varsa önerirseniz çok sevinirim.

Format Factory kullanabilirsiniz. Ama boyut düşerse kalite de illa ki düşecektir. Detaylı ayar yaparak deneme yanılma ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Konu takip, ek ayar yapmadan direk videoyu seçip başlat diyerek boyutunu kaliteli bir şekilde düşürebilecek program var mı?
Nero Platinium 2017' de böyle bir şey mevcut üstelik kullanımı çok basit. Yapmanız gereken video çıktısını almadan önce boyut kısmını elle girerek programın size sunduğu en düşük boyuta kadar inmeniz.
Nero Platinium 2017' de böyle bir şey mevcut üstelik kullanımı çok basit. Yapmanız gereken video çıktısını almadan önce boyut kısmını elle girerek programın size sunduğu en düşük boyuta kadar inmeniz.
Bu arada ben genelde M2TS ve MP4 formatları üzerinde çalışıyorum onun dışında ki formatlarda boyut düşer mi pek bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı