Video çekekerken FPS 5'e düşüyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

XeYn01

Centipat
Yer
Yıllardır Açılmayan Bir Çekmece
Daha fazla  
Selam ben Minecraft video su çekmek istiyorum fakat normalde 50 FPS alıyorum videoya başladığımda FPS bir anda 5'e düşüyor neden acaba, bunun çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam ben Minecraft video su çekmek istiyorum fakat normalde 50 FPS alıyorum videoya başladığımda FPS bir anda 5'e düşüyor neden acaba, bunun çözümü var mı?
Sisteminiz düşük mü? Bende lolde 80 alıyorken videoda iken 20 ye düşüyor. Kayıt programları çok yük bindiriyor işlemciye.

Video ayarlarını sisteminize uygun ayarlarda yapın.

Sisteminize göre o FPS değerlerine düşmesi normal.

Sisteminiz düşük mü? Bende LoL'de 80 alıyorken videoda iken 20'ye düşüyor. Kayıt programları çok yük bindiriyor işlemciye.

8 GB RAM Intel Pentium B980 2.40 GHz.
Video ayarlarını sisteminize uygun ayarlarda yapın.

Sisteminize göre o FPS değerlerine düşmesi normal.

Yaptım hatta ayarları en düşüğe çektim video pixellikten görünmüyor ama hala 5 FPS.
Sisteminiz düşük mü? Bende LoL'de 80 alıyorken videoda iken 20'ye düşüyor. Kayıt programları çok yük bindiriyor işlemciye.

Senin sistem gereksimlerin nedir acaba.

Son düzenleme:

İşlemciden video çektiğin için o kadar düşüyor işlemcin 2 çekirdek düşmesi normal ekran kartından çekmeyi dene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…