Video çekmek için 600 TL mikrofon tavsiyesi

Mr. Heavy

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'da videolar çekmek istiyorum. Ben bu mikrofonu çok sevdim: Fifine T669 Profesyonel Stüdyo Kayıt Youtuber Mikrofon Seti Fiyatları ve Özellikleri mikrofonun kalitesi araştırdığım kadarıyla güzel. Mikrofonun klavye sesi ve içeriden gelen konuşmalar gibi gürültüleri almaması benim için çok daha iyi olur. Oyun videoları, ders videoları gibi kategorilerde çekim yapacağım. 600 TL civarında bu mikrofondan güzel USB mikrofon öneriniz varsa bekliyorum.

Sadece video çekmek için alıyorsan "behringer" markasının 'C1' modeli senin için yeterli olacaktır.
Eğer bu bana yetmez dersen de, "rode" markasının 'GO' modelinde bir mikrofonu var ona bakmanı tavsiye ederim.

Sadece video çekmek için alıyorsan "behringer" markasının 'C1' modeli senin için yeterli olacaktır.
Eğer bu bana yetmez dersen de, "rode" markasının 'GO' modelinde bir mikrofonu var ona bakmanı tavsiye ederim.

Peki bu mikrofon nasıldır? Bildiğim kadarıyla kondenser mikrofonlar için Mixer falan gerekiyor. Stand ve Mixer'i ekleyince daha pahalıya geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı