Video düzenleme programı önerisi

BthnKaratas

Kilopat
Daha fazla  
Video düzenlemek için program arıyorum. Sony Vegas ile anlaşamadık beceremedim. Adobe Premiere Pro CC nasıldır? Hızlı öğrenebilir miyim? Çok farklı şeyler yapmayacağım. Windows Movie Maker ile istediklerimi yapamadım.:) Adobe Premiere'i Ankara'da öğrenebileceğim bir kurs vs. var mıdır? Bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adobe Premiere ile ilgili internetten dersler bulabilirsin. Zaten bu tarz programlarda kullanımını anladın mı ondan sonrası senin hayal gücün ve becerine kalmış.

Adobe Premiere ile ilgili internetten dersler bulabilirsin. Zaten bu tarz programlarda kullanımını anladın mı ondan sonrası senin hayal gücün ve becerine kalmış.

Dersler izlerken sıkıcı geliyor . :) Video bitmeden işlemeleri yapmak istiyorum. Umarım seri öğrenirim. Teşekkürler.

Camtasia Studio 8

Çok az kullanma imkanım oldu. Timelapse yapmayı denemiştim. Devam edebilirim belki. Teşekkürler.

Deneyeceğim teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı