Video edit programı önerisi

Çikolatadam

Hectopat
Arkadaşlar bir arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak video hazırliyacağım fakat daha önce hiç edit yapmadım bana bir program önerebilir misiniz?

Arkadaşlar bir arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak video hazırliyacağım fakat daha önce hiç edit yapmadım bana bir program önerebilir misiniz?
Telefonda Kinemaster mükemmel bir nimet. Kullanımı basittir. Bilgisayarda Camtasia, After Effects. Ücretsiz olarak Movie Maker, Da Vinci Resolver ve Kdenlive olabilir.

NOT: After Effects, başlangıç için pek uygun olmayabilir. Abartmışım kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Hocam yeni başlayanlar için önerim Camtasia dır onun üstün tanımam

Ücretsiz Davinci Resolve var bu sana karmaşık gelirse bundan daha basit Camtasia var

Senin işini Camtasia görür ama biraz daha uğraşıp daha iyi şeyler yaparım diyorsan Magix Vegas Pro programına plugin kurarak efektlerle vs daha iyi işler çıkarabilirsin.

Başlangıç için Camtasia ve Davinci Resolve. Bilginiz varsa After Effects veya Adobe Premiere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…