Video edit programı önerisi

clkhkn33

Hectopat
Merhaba, ses ve goruntu birlestirmek icin kullanisli, ücretsiz ve basit bir uygulama öneriniz var mı? Ses ve görüntü birlestirmek icin inshot kullaniyordum ama onda istedigim bir efekt özelliği yok.
Video baslarken ilk 2 saniye ekran siyah olsun sonra yavasca goruntu gelsin istiyorum. Boyle basit bir efekt ekleyeceğim bir videoya. Bir de, export ettikten sonra goruntu ve ses kalitesini düşürmesin. Cover videosu için kullanacağım. Simdiden teşekkürler.

Movavi Video Suite, Steam'de arada bir indirime giriyor. 15 TL'ye almıştım ben. İndirimleri takip ederseniz öneririm.

İşini görebilir, bir göz at istersen.

Merhaba, ses ve goruntu birlestirmek icin kullanisli, ücretsiz ve basit bir uygulama öneriniz var mı? Ses ve görüntü birlestirmek icin inshot kullaniyordum ama onda istedigim bir efekt özelliği yok.
Video baslarken ilk 2 saniye ekran siyah olsun sonra yavasca goruntu gelsin istiyorum. Boyle basit bir efekt ekleyeceğim bir videoya. Bir de, export ettikten sonra goruntu ve ses kalitesini düşürmesin. Cover videosu için kullanacağım. Simdiden teşekkürler.
İngiliz Christopher Barnatt'ın ExplainingComputers kanalından "Top 8 Free Video Editors" videosu. Açıklama kısmında hepsinin site adresleri var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı