Çözüldü Video İçi Sesi Ayrı Kaydetmek İçin Ses Kayıt Programı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RealOttoman

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Video çekmek için Bandicam kullanıyorum. Bandicam kendi ses de kaydediyor biliyorum ama ben sesi düzenlerken sadece kendi sesimi düzenlemek, sonrada render esnasında kendi sesimi videoyla birleştirmek istiyorum. Bu yüzden sizden program tavsiye etmenizi rica ediyorum. Ama burada önemli olan şu, diyelim ki ben Bandicam'de kayıt başlatma ve sonlandırma tuşunu x tuşu yaptım, oyunun içindeyken x tuşuna basınca hem ses kayıt programı, hem de Bandicam aynı anda başlamalı. Yani ses kayıt programının kısayol tuşları olmalı.

Şimdiden teşekkürler.

Ses + video beraber normal şekilde video kaydınızı yaptıktan sonra Adobe Premiere ile sesi ayrı, videoyu ayrı düzenleyebilirsiniz. Kullanması Photoscape gibi şipşak uygula tarzında değil, basit bir program değil ne yazık ki. Ama vakit ayırıp öğrenirseniz bolca alanda kullanabilirsiniz. İşinizi fazlasıyla görür.

Audacity'nin ses kayıt özelliği var. Ayrı olarak kaydedip sonra birleştirmeniz gerekiyor.

Ses + video beraber normal şekilde video kaydınızı yaptıktan sonra Adobe Premiere ile sesi ayrı, videoyu ayrı düzenleyebilirsiniz. Kullanması Photoscape gibi şipşak uygula tarzında değil, basit bir program değil ne yazık ki. Ama vakit ayırıp öğrenirseniz bolca alanda kullanabilirsiniz. İşinizi fazlasıyla görür.
Renderda zaten adobe premiere kullanıyorum. Ama siz benim sormak istedigimi anlamadınız. Ben bandicam ile sadece sistem sesini kaydederken, kendi sesimi ayrı kaydedebilmek için program önerisi istiyorum. :)

Audacity'nin ses kayıt özelliği var. Ayrı olarak kaydedip sonra birleştirmeniz gerekiyor.
Peki audacity'de oyun içinde kullanmam için ses kaydını başlatacak kısayol tuşu atayabiliyor muyuz?

Action!'ı denediniz mi? Dediğiniz özellik var mı tam olarak emin değilim ama Game Recording Software alanındaki en iyi program diyebilirim.

Action!'ı denediniz mi? Dediğiniz özellik var mı tam olarak emin değilim ama Game Recording Software alanındaki en iyi program diyebilirim.
Bakacağım, teşekkür ederim. Bu arada audacity nin ayarlarını kurcalayarak kısayol tuşu koymayı buldum. Ancak ben sadece mikrofonun aldığı sesi kaydetsin istiyorum. Program hem sistemin sesini hem de benim sesimi kaydediyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim?

Kısayol tuşunu bilmiyorum. Onu bi' araştırın derim.

Kısayol tuşunu bilmiyorum. Onu bi' araştırın derim.
Hepinize teşekkür ederim, sorunumu çözdüm. Benim istediğim sistem sesini ve kendi sesimi ayrı kaydetmekti. Bandicam programında ayarlar kısmında "Birincil ve ikincil ses kaynaklarını karıştırma" seçeneğindeki tiki kaldırınca, iki ses kaynağını farklı kaydediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı