Video İnceleme - İnside

Güzel konsept, güzel iş :) Tebrik ederim. Mikrofon olarak ne kullanıyorsun bilmiyorum ama ufak tefek patlamalar var ama kendi imkanlarınla hem doyurucu hemde güzel anlatımla sana da puanım 100/90 :) Tebrik ederim..

Teşekkürler :) Şu anda kanalım ne yazık ki ilerleyiş göstermiyor çok fazla. Eğer ilerde bi artış olursa profesyonel bir mikrafon almayı istiyorum.

Teşekkürler :) Şu anda kanalım ne yazık ki ilerleyiş göstermiyor çok fazla. Eğer ilerde bi artış olursa profesyonel bir mikrafon almayı istiyorum.
Valla ben yeni gördüm takip ettim :) Dediğim gibi güzel iş çıkartmışsın. Olayın birde tabi ki de ekonomik tarafı olmamı, sonuçta yapılan bir iş. Bende 1 hafta emek harcayıp detaylı inceleme çıkartıyorum babamın hayrına çalışmıyoruz sonuçta :) Neyse işin özü çok fazla kanala aboneyimdir, tabi o boş beleş içerik yapanlardan bahsetmiyorum. Kim veya kimlerden bahsettiğimi anlamışsındır zaten. Yaptığın iş bildiğin Bölüm Sonu Canavarı, Merlinin Kazanı havasında olmuş. Zaman buldukça diğer videolarını da izleyecem YouTube'dan yazarım artık diğer yorumlarımı, orada görüşürüz :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı