Video kapak fotoğrafı nasıl?

Kasatra

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İngilizce öğrenme ile ilgili video attım ama YouTube'da tıklanma oranım yüzde 1'lerde. Sizce kapak fotoğrafım nasıl? Yani konuyla ilgili dikkat çekiyor mu?

GRAMMER.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar İngilizce öğrenme ile ilgili video attım ama YouTube'da tıklanma oranım yüzde 1'lerde. Sizce kapak fotoğrafım nasıl? Yani konuyla ilgili dikkat çekiyor mu?

Eki Görüntüle 2086210
Hocam YouTube'da artık eskisi gibi uzun videolar tutmuyor. Eskiden gelen ve bu işe yeni başlamış tüm içerik üreticileri YouTube shortstan içerik üretip aboneyi, izleyici kitlesini topladıktan sonra uzun videolar yüklüyor. Yine shortsta da kendi reklamını yapıyor. Hasanmucci diye bir paket açan arkadaş vardı. Shorts atarak 400-500k abone topladı sonra uzun videolara yöneldi. Uzun videolar atarken de shortsu salmadi vesaire vesaire. Günlük 10-20-30 saniyelik kesitlerle güzel kitle çekersiniz.

Gidip dünyanın önde gelen tasarimcilarina da kucuk resim yaptirsaniz videonuz ne kadar kaliteli de olsa tutmaz.

Eki Görüntüle 2086210

Hocam bence videonun konusu kapak fotoğrafında yazmalı örneğin en iyi... Öğrenme yöntemi... Mi yoksa... Mi ayrıca yazıları 3D kullanırsanız daha profesyonel olarak durur arka planda biraz daha renkli ve fantastik olabilir ayrıca fotoğrafınızın yapıştırma olduğu çok belli oluyor bu arada eleştiri olarak yazdım kısacası hayır dikkat çekmiyor.

Eskisi gibi istikrarim olsa YouTube un içinden geçerdim de bir haftadır uğraşmıyorum vesselam.
Screenshot_20240116-153049.jpg
Screenshot_20240116-153102.jpg

Bir de ben bir şeyden çok çabuk sıkılan bir insanım. Önceden PC, elektronik, telefon, teknoloji konularıyla başladım. Shortsta da futbol var. İlgi alanımın nasıl 360 derece döndüğünü görebilirsiniz. 😃

Renk uyumu yok öncelikle ve saçı keserken ufak hatalar yapmışsın göze batıyor hafiften. Ve sade bir tık yani videoya tıklamasam da olur dedirtiyor kapak.

Bunlar nasıl sence üçünden birini seçecek olsan

Hocam YouTube'da artık eskisi gibi uzun videolar tutmuyor. Eskiden gelen ve bu işe yeni başlamış tüm içerik üreticileri YouTube Shorts'tan içerik üretip aboneyi, izleyici kitlesini topladıktan sonra uzun videolar yüklüyor. Yine Shorts'ta da kendi reklamını yapıyor. Hasanmucci diye bir paket açan arkadaş vardı. Shorts atarak 400-500k abone topladı sonra uzun videolara yöneldi. Uzun videolar atarken de Shorts'u salmadi vesaire vesaire. Günlük 10-20-30 saniyelik kesitlerle güzel kitle çekersiniz.

Gidip dünyanın önde gelen tasarimcilarina da kucuk resim yaptirsaniz videonuz ne kadar kaliteli de olsa tutmaz.

Hocam bende Shorts atıyorum 2K ile 13K arası gidip geliyor 1 ayda 320 küsur abone oldum Shorts'lar sayesinde haftada 1 de uzun video atmaya çalışıyorum.

Shortslar bu şekil

bi de bu

Dosya Ekleri

• 20240116_153517.jpg
    20240116_153517.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 20240116_153531.jpg
    20240116_153531.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20240116-184651_YT Studio.jpg
    Screenshot_20240116-184651_YT Studio.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 23
  • Yeşil Sade Fotoğraflı Şehir Tanıtımı Gezi Vlog Kısa Film Youtube Küçük Resmi (3).png
    Yeşil Sade Fotoğraflı Şehir Tanıtımı Gezi Vlog Kısa Film Youtube Küçük Resmi (3).png
    676,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Bunlar nasıl sence üçünden birini seçecek olsan

Hocam bende Shorts atıyorum 2K ile 13K arası gidip geliyor 1 ayda 320 küsur abone oldum Shorts'lar sayesinde haftada 1 de uzun video atmaya çalışıyorum.

Shortslar bu şekil

bi de bu
Güzel hocam, devamlı gidersen olur. Bu iş sureklilik istiyor. En sondaki fotoğraf ve ondan önceki arsinfa kaldım ikisi de güzel.

Geri
Yukarı