Video montaj programı önerisi

Ücretli kullanıcaksa premiere pro ücretsiz olarak en profosyonel davinci resolve var. Bu programları kullanırsan envato gibi yerlerde hazır projelerde bulabilirsin. Örneğin intro yapıcağın zaman hazır bir template indirip içini doldurursun kaliteli ve profosyonel bir intro yapmış olursun. Diğer bir ücretli altarnatif vegas pro ama premieri tercih ederim özellikle kendini geliştirmek için after effect de kullanmaya başlarsan ikisinin birlikte kullanımı çok pratik oluyor. Premierde belli bir kısmı seçip direk after effectde düzenle diyebiliyorsun.

Ücretsiz sürüm kullanırsan videoların ortasında hafif saydam bir reklam ekliyor ve 30 gün deneme süren oluyor. Ücretli daha rahat bir kullanım sunuyor.

Hocam kusuruma bakmayın. Bu tip şeylere para veremem ailem yasakladı. Bende istemiyorum ama ücretsiz ile dayanamazsam korsana baş vurmam gerekir özür dilerim.

Hocam kusuruma bakmayın. Bu tip şeylere para veremem ailem yasakladı. Bende istemiyorum ama ücretsiz ile dayanamazsam korsana baş vurmam gerekir özür dilerim.
Hak veriyorum açıkçası premierin hobi için kullanıcak kişiler için ciddi bir fiyatı var.
DaVinci Resolve 17 | Blackmagic Design
ücretsiz için bunu öneririm. Ücretsiz olarak daha profosyonel bir program yok benim bildiğim. Youtubeda bir çok eğitimi mevcut eğer ingilizceniz varsa kendilerinin de eğitimleri var.

Geri
Yukarı