Videodaki cisim nedir?

Tüm internet bununla çalkalanıyor. Oturup 3.5 saati izlediğini düşünmüyorum. Canlı olarak izlenebilir. Ben bir kısmını izlemiştim. İzlemedin di mi? @ProfTech
Haber sitelerini, twitter gündemi en çok goygoy dönen eksisözlük ve reddite ara ara bakmama rağmen bugün böyle bir çalkalanma görmedim. Hangi internette takılıyon ki sen ''www.ufocularsondakika.com'' mu? :ROFL:

Tüm internet bununla çalkalanıyor. Oturup 3.5 saati izlediğini düşünmüyorum. Canlı olarak izlenebilir. Ben bir kısmını izlemiştim. İzlemedin di mi? @ProfTech
Agzina saglik. Bu tur videolara bakarken yoruma da bakarim 1.38-1.35 falan yazmislar ondan gordum.
Haber sitelerini, twitter gündemi en çok goygoy dönen eksisözlük ve reddite ara ara bakmama rağmen bugün böyle bir çalkalanma görmedim. Hangi internette takılıyon ki sen ''www.ufocularsondakika.com'' mu? :ROFL:
Saka misin sen?

Technopat.net:) Ben de karıştırıp hata yapıyorum bazen:)

Bence sanki yörüngedeki başka bir uydu veya yörüngedeki bir uzay çöpü olabilir. Şu an dünya etrafında inanılmaz bir uzay çöpü oluştuğu söyleniyor. Yani uzaya çıkarken bırakılan yakıt modülü veya roketler gibi.

:D:D:D KOTOR 3 Confirmed ?

Dosya Ekleri

• EbonhawkSW.jpg
    EbonhawkSW.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 45
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı