Videodaki yazılar nasıl silinir?

Videonun kendisini atar mısınız? Video hırsızlığı kokusu alıyorum.
Hırsızlık bir şey yok adam akıllı konuş.

Bu videodaki yazıları silmek istiyorum. Gördüğünüz gibi herhangi bir içerik üreticisinin ismi veya logosu yok. Yazıları silmek istiyorum sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Standart bir kullanıcı maalesef silerken çok zorlanır ve üstesinden gelemez. Blur atarsınız anca

İki seçenek mevcut; Birincisi, Edit'in save dosyasını yapan kişiden isteyebilirsiniz.
Diğer seçenek ise arkada ki klipleri bulup kendinizin düzenlemesi gerek.
Yazılar silinemez.

Hırsızlık bir şey yok adam akıllı konuş.

Bu videodaki yazıları silmek istiyorum. Gördüğünüz gibi herhangi bir içerik üreticisinin ismi veya logosu yok. Yazıları silmek istiyorum sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam, sakin olun. Sadece internet etiğine aykırı bir şey olup olmadığını anlamak istedim ve internet etiğine aykırı bir şey yapmıyorsunuz. Diğer arkadaşların dediği gibi silmek sıkıntılı ve zahmetli iştir ve silseniz bile yazıların izi kalabilir.

Video çıktısını PNG olarak al ve photshop üzerinden tüm karelerde yazıları tek tek sil ve tekrar birleştir. Video'nun 30 kare olduğunu varsayalım ve video uzunluğu 9 saniye olduğuna göre 9*30 = 270 fotoğraf karesi editleyeceksin. 😁😁😁

Geri
Yukarı