Videolarda Kırılma

Sırf bunu yazmak için üye oldum, biri daha google'dan bu iletiye düşerse derdine derman olsun diye :D günlerdir monitör mü denemedim, kablo mu değiştirmedim, başka başka driver mı denemedim... ama çözüm çok saçma ve basit bir çözümmüş. Windows klasik teması ile kullandığınız için bu durum ortaya çıkıyor, standart windows 7 temasına geçerseniz sorun çözülmüş olacak.
kardeşim vallahi çok teşekkür ederim bende sırf senin için kaydoldum eyw adamsın seviyorum seni kendine iyi bak vallahi monitörü değiştiricektim sayende kurtuldum eyw

Merhabalar arkadaşlar. Bende son zamanlarda bunu fark etmeye başladım. Windows 10 kullanıyorum tema değiştirmeyi denedim ancak bir sonuç alamadım. Acaba bunun çözümü nedir ?

saçmasapan bende de oluyor video seyrederken tam ekranın ortasında soldan sağa bi çizgi iki tane resmi ortada birleştirmiş ama tam birleştirememiş gibi oluyor çok rahatsız edici her zaman fark edilmiyor sanki ara sıra oluyor ya da ben bazen farkediyorum işletim sistemi Win 10 pro işlemci i5 6400 ekran kartı RX580 driverlar vs güncel

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı