Videolardan virüs bulaşır mı?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Liseye yeni geçtim. Sınıftakilerle geyik grubu kuralım dedik. Geyik yaparken de video açmış bulundum😀 videolardan falan virüs bulaşır mı böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu bildiğimiz konulu videolarsa bulaşır evet.

Hocam site bağlantısı değildi direkt videoydu.

Video yerine ilk bastigindaki reklami actiysan olabilir.

Hocam direkt videoydu site değildi.

Hangi program, site üzerinden izlediginize baglı hocam.
Yok hocam direkt video olarak geldi

Abilerim bu arada ben geçenlerde Twitter'da dolaşırken keşfette karşıma izlememw rağmen +18 video çıktı ama açılmadı. Açılmadı diye sevinip aşağı doğru kaydırırken linke girdim ama anında çıktım. Linkte maksimum 1 saniye kalmışımdır. Linkin ismi random atılmış gibiydi: Slndlwnslwjw.com gibi. Bundan bir şey olur mu? Telefonu olaydan sonra bir kere ayarlardan, bir kerede tuş takımından formatladım.

Whatsapp üzerinden gelen bir videonun zararlı yazılım taşıması olanaksız. Eğer zararlı yollamak istiyorsa RAR içerisinde göndermesi gerekiyor.

Sorularınıza gerekli bilgileri eklemiyorsunuz. Örneğin; grubun hangi platformda olduğunu söylemediğin için Whatsap olarak tahmin edip bu şekilde cevap vermek zorunda kaldım. Whatsapp değilse farklı bir cevap yazmam gerekecek ve bu da hem sana hem bana vakit kaybı demek.

Düzgün soru sorun, sosyal kurallarını okuyun.

Whatsapp üzerinden gelen bir videonun zararlı yazılım taşıması olanaksız. Eğer zararlı yollamak istiyorsa RAR içerisinde göndermesi gerekiyor.

Sorularınıza gerekli bilgileri eklemiyorsunuz. Örneğin; grubun hangi platformda olduğunu söylemediğin için Whatsap olarak tahmin edip bu şekilde cevap vermek zorunda kaldım. Whatsapp değilse farklı bir cevap yazmam gerekecek ve bu da hem sana hem bana vakit kaybı demek.

Düzgün soru sorun, sosyal kurallarını okuyun.
Hocam emin olun bu yazdıklarımın 3 katını yazdım. Moderatörler sağolsun hepsini silmiş. Mesajımın üstündede görebilirsiniz mesajımın düzenlendiğini. Birde üstüne ban yediğim için hiç birşey yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı