Videoların ağır çekimde oynama hatası

Güncel. Pc açıldığında hafif bir kasma videolarda ağır çekimde gibi oynuyor ve hiçbir şekilde ses alamıyorum pc'den. Bu kadar sık olmuyordu ama bu günlerde iyice çoğaldı, pc2yi her açtığımda yeniden başlatmak zorunda kalıyorum, yeniden başlatınca düzeliyor.
@Murat5038 bir bilginiz var mı?
CCleaner indirip boş alanı temizle hariç tüm şıkları işaretle. (2. sekmedekiler dahil)
Bu işlemi yaparken tarayıcı ve programlardan çıkmış olman lazım.
Malwarebyte ile sistemi tarat, Flash player denetim masasından kaldır, sitede verdiğim flash playeri yükle.

CCleaner indirip boş alanı temizle hariç tüm şıkları işaretle. (2. sekmedekiler dahil)
Bu işlemi yaparken tarayıcı ve programlardan çıkmış olman lazım.
Malwarebyte ile sistemi tarat, Flash player denetim masasından kaldır, sitede verdiğim flash playeri yükle.
Sitede verdiğim flash derken anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerinizi uyguladım sorunum hala devam ediyor, yapabileceğim başka birşey var mı?

Bence son çare olarak bildiğiniz sağlam bir işletim sistemi cd'si ile formatlayın. İşletim sisteminiz düzgün kurulmamış olabilir. Formattan önce başka bir ekran kartı deneme şansınız varsa deneyin derim. Ayrıca sadece internette tarayıcıdan video izlerken mi bu durumla karşılaşıyorsunuz ? Videoları izlediğiniz çözünürlükler nelerdir ?

Başta sadece video izlerken başıma gelmişti. Sonradan pc de cok ufak bir kasma oluyor tarayıcılar, denetim masası felan ufak bir gecikmeyle açılıyor, gom player vb. falan da ses alamıyorum onlarda da video ağır çekimde gibi oluyor. Ama yeniden başlatınca hiç bir sorum yok. Herşey düzgünce çalışıyor.

Bence kasayı baştan sökerek düzgün şekilde tekrar monte edin ve emin olun. Herşeyi yaptığınızı düşünüyorsanız size format atmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı