Videonun En-Boy Oranını Küçültme

dodo61

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar ben youtube video atan birisiyim. Artık videolarıma outro yapmak istiyorum. Outroyu 2 tane video kutucuğu gelecek şekilde yaptım tek sorun videoyu küçültemiyorum. Yani biraz büyük oluyor. Onu nasıl küçülte bilirim yani video nasıl küçültülür? En boy olarak küçültme yani boyut olarak değil.

Kullandığınız programı adını belirtmemişsiniz adobe after effect kullanıyorsanız bu videonun yan kısmında aşağıya inen sekmeden boyutların olduğu yerde yanında bir anahtar var onu açarsanız istediğiniz boyuta getirebilirsiniz orantılı olmadan anahtar durursa orantılı küçülür.

Program olarak profosyonel değilim bana programda önerebilirsiniz. Ama çok ağır programlar olmasın ve videoyu küçültebileceğim bir program olsun.

Bu tarz işlemlerde önerilen programlar bellidir. Bence Sony Vegas ile yapabilirsin. En basitinden alttaki video yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı