Viewsonic 23.6" VX2458-MHD Manuel Görüntü Ayarı

Maclak

Kilopat
İndirimde iken monitörü aldım şu anda deneme fırsatı buldum. DisplayPort kablom olmadığı için HDMI ile bağlantı yaptım ama resimde olduğu gibi manuel görüntü ayarlarından bazılarına erişemiyorum. Bunun sebebi DisplayPort ile bağlamadığım için midir?

monitör1.jpg monitör2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kablodan kabloya menüdeki ayarlar kapanıp açılabiliyor.
Dün DisplayPort kablo aldım, aşırı tarama kısmı hariç bütün ayarlar açık. Nvidia Denetim Masasından Ultra HD, HD, SD bölümünden bir çözünürlük seçersem maksimum 120 Hz alabiliyorum ama PC kısmından 144Hz alabiliyorum ki bunu HDMI kablo ile de alabiliyordum zaten yukarıda neden 120 Hz alabiliyorum maksimum?
monitör3.jpgmonitör4.jpg
Asıl sorunuma gelecek olursak monitör menüsünden DisplayPort 1.1 seçeneğini kapatırsam ekran sık sık kapanıp açılıyor ama 1.1 seçeneğini açarsam bu olay gene olmasına rağmen daha az sıklıklarla kapanıp açılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam dün HDMI ile kullanırken böyle bir sorun yaşamamıştım. Sorunum ne olabilir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı