ViewSonic ViewPad 10s ve ViewPad 4

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Dünyanın önde gelen bilgisayar, tüketici elektroniği ve iletişim çözümleri sağlayıcılarından ViewSonic Corp. CES 2011’de yeni 10” tableti olan ViewPad 10s ve 4” Android cihazı ViewPad 4’ün tanıtımıyla ViewPad cihaz serisini genişletiyor. Bu son lansman, ViewSonic’in 4 inçten 10 inçe kadar çeşitli ölçülerde eksiksiz tablet çözümleri sunma konusunda tek satıcı olma konumunu güçlendiriyor.

ViewPad 10s, hız ve performansta en yüksek seviye için bir Cortex-A9 İşlemci ile birlikte NVIDIA’nın TEGRA 250, 1GHz platformuna dayanan bir 10.1 inç Android 2.2 tablettir. ViewPad 10s, sosyal eğlence için özgün 1080p HDMI görüntü çıkışı ve görüntülü konuşma için yerleşik 1.3 megapiksel kamera sunmaktadır. 1024x600 LED arkadan aydınlatmalı kapasitif bir multi-touch panele sahip olan ViewPad 10s’in bağlantı seçenekleri arasında 3G, GPS, Wi-Fi 802.11 b/g ve Bluetooth 2.1+EDR bulunmaktadır. Flash 10.1 desteği ve inovatif ve yeni işletim sistemi arayüzü, mükemmel bir ekran deneyimi sunmaktadır. ViewPad 10s’in Avrupa dağıtım planları arasında 3Gsiz sürümü de bulunmaktadır ve fiyatlar 2011’in ilk çeyreğinde ilan edilecektir.

ViewPad 4, flash 10.1 etkin Android tabanlı 4.1 inç WVGA dokunmatik cihaz ile hem telefon, hem de tablet özellikleri sağlamaktadır. Qualcomm® MSM 8255 1GHz platformuna dayanan ViewPad 4, HD 720p görüntü kaydetme, kayıttan yürütme, yükleme ve HDMI 720p görüntü çıkışı ile tüm cep telefonu özelliklerini sunmaktadır. 5 megapiksellik kamera, Bluetooth® 2.1 ve 802.11 b/g kablosuz bağlantı, ön kısımda bulunan bir ek kamera ile görüntülü konuşma sağlamaktadır. Bunlara ek olarak, GPS / A-GPS işlevi de istenen her yerden ilgi noktalarını kolaylıkla tanımlamayı sağlar. ViewPad 4 Avrupa dağıtım planları ve fiyatlandırması, 2011’in ilk çeyreğinde ilan edilecektir.

ViewSonic Ülke Müdürü Hasan KOÇYİĞİT, “ViewPad 4 ve ViewPad 10s, hem ev eğlencesi merkezi, hem de hareket halindeyken 3G kullanımı ile ViewPad serisini genişletiyor. 1GHz Qualcomm ve NVidia yonga setlerinin kullanımı, ilk olarak Android 2.2 cihazlarının Flash 10.1 uyumlu olacağını ve HDMI çıkışı aracılığıyla siz ve diğerleri için uyumlu TV, monitör veya Projektör ile HD kalitesi sağlayacağı anlamına gelecektir.” dedi.

ViewPad 4’ün bugünkü lansmanı, ViewPad 7 ve ViewPad 10 başta olmak üzere, ViewSonic’in CES’te sergilemekte olduğu ViewSonic tablet serisini tamamlıyor. ViewPad 7, Qualcomm® MSM7227 600MHz işlemcisini 3.5G veri teknolojisi ile birleştiren bir 7 inç Android 2.2 tabanlı tablettir. Hafif, cep boyundaki tasarımı ile 800x400 WVGA LCD ekrana sahip olan bu cihaz, 2010 yılında 200.000’den fazla kez Google’a erişim için Android Google Mobil Servis (GSM) sağlayacak olan tek 7 inç tablettir. Ön ve arka kamera, GPS/A-GPS, entegre e-book okuyucu, Document-To-Go özelliği ve 10 saate kadar son derece uzun pil ömrü ile ViewPad 7, tüketicilerin en çok sevdikleri multimedya içerikleri istedikleri yere yanlarında götürmesini sağlar.

ViewSonic’in 10.1 inç Wi-Fi tabanlı ViewPad 10 tableti, tüketicilere aynı cihaz içerisinde Windows® 7 Home Premium ve Google Android’i seçmelerine olanak sağlayarak, çift işletim sistemi ile iki dünyanın da en iyisini sunar. Yüksek hızlı Intel® Atom™ 1.66GHz işlemci ve keskin 1024x600 LED arkadan aydınlatmalı panel ile bu tablet, Flash tabanlı içerikleri ve Office programlarını görüntülemek üzere Windows işletim sistemini ve mobil eğlence için Android işletim sistemini kullanmak isteyen tüketiciler için idealdir.

Yüksek çözünürlüklü resimler dahil olmak üzere bu konuda ve diğer CES duyuruları hakkında daha fazla bilgi için lütfen ViewSonic.com/ces2011/ adresini ziyaret ediniz. ViewSonic ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Viewsonic adresini ziyaret ediniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı