ViewSonic VX 2458 C-MHD'den Gelen Garip Ses

ErenNmn

Decapat
Merhabalar geçenlerde ViewSonic VX 2458 C-MHD Monitorunu satın aldım. Daha İlk Gününden Bir Ses duymaya başladım. Tam olarak şöyle gelişiyor olay; Monitörde parlaklığı düşürünce yani azaltınca ince bir cızırtı gelmeye başlıyor sadece parlaklık azalınca geliyor bu ses yardımcı olabilecek var mı akıl verebilecek?

Aynı monitöre bende sahibim herhangi bir sorunum yok. Alacak arkadaşlar konuya bakıp monitörde kronik sorun varmış gibi düşünmesinler. Benim ekranımdada çok çok çok ufak bir ölü piksel var ama beyaz ekran açıp çok dikkatli bakılmadıkça gözükmüyor. Çok dikkatli ve titiz biri olarak bana sorun yaratmıyorsa eminimki kimseye sorun olmaz böyle birşey çıksa.
Merhabalar geçenlerde ViewSonic VX 2458 C-MHD Monitorunu satın aldım. Daha İlk Gününden Bir Ses duymaya başladım. Tam olarak şöyle gelişiyor olay; Monitörde parlaklığı düşürünce yani azaltınca ince bir cızırtı gelmeye başlıyor sadece parlaklık azalınca geliyor bu ses yardımcı olabilecek var mı akıl verebilecek?
Garantiye göndermeyi deneyebilirsin. Bir problem varsa değişim sağlarlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı