ViewSonic VX2257-MHD HDMI Ses Sorunu

hakfid

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Turkcell - Security Access Services Admin
Merhabalar,

Monitörü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. PC'yi ilk açtığımda herhangi bir sorun olmadan HDMI bağlantısı ile monitörün dahili hoparlöründen ses çıkışı alabiliyorum. Ancak, monitörü kapatıp açtığımda ya da monitör güç tasarrufuna geçip mouse ile tekrar kendine getirdiğimde ses gidiyor. "Bağlı hoparlör veya kulaklık yok" hatası alıyorum.

İlginçtir bu durum PC'ye restart attığımda düzeliyor. i5 6500 işlemcinin dahili grafik kartından HDMI kablosu ile çıkış alıyorum ve PC'de bulunan bütün yazılımlar driverlar en güncel sürümündedir.

Sorunun çözümü için tavsiyeleriniz var mıdır?

Ekran kartın var mı ?

Bu linkten gerekli ekran kartı sürücülerini tekrar yükleyin sorun çözülmez ise buradan yazın. Her türlü desteği vereceğiz.

Pardon Linki Atmayı Unutmuş Üzgünüm.Bu Linke

Ekran kartın var mı ?

Bu linkten gerekli ekran kartı sürücülerini tekrar yükleyin sorun çözülmez ise buradan yazın. Her türlü desteği vereceğiz.

Pardon Linki Atmayı Unutmuş Üzgünüm.Bu Linke

i5 6500 işlemcinin dahili grafik yongasını kullandığımı ve tüm sürücülerin güncel olduğunu belirtmiştim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı