Viewsonic VX2458-C-MHD FreeSync Destekliyor mu?

Ademtastan

Centipat
Bu ürün FreeSync desteklemiyor mu?

20190925_215539.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet destekler. Monitör ayarlarından FreeSync'i aktive etmezsen oradaki yer pasif görünür. Önce monitör ayarlarından FreeSync'i aktifleştir daha sonra resimdeki yeri aç. Bu arada FreeSync açıkken monitörden hızlı tepki süresi alamazsın, kendi kendini normal'e atar. Hızlı tepki süresi ile kullanmak istiyorsan FreeSync'i kapatman gerekiyor, curved VA panellerde ikisi aynı anda çalışmıyor. @Ademtastan

Evet destekler. Monitör ayarlarından FreeSync'i aktive etmezsen oradaki yer pasif görünür. Önce monitör ayarlarından FreeSync'i aktifleştir daha sonra resimdeki yeri aç. Bu arada FreeSync açıkken monitörden hızlı tepki süresi alamazsın, kendi kendini normal'e atar. Hızlı tepki süresi ile kullanmak istiyorsan FreeSync'i kapatman gerekiyor, curved VA panellerde ikisi aynı anda çalışmıyor. @Ademtastan
Ben monitor den açıyorum ama açılmıyor off da on aliyorum tekrar bakıyorum off da nedeni nedir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı