ViewSonic VX2458 C-MHD Görüntü Gelmiyor

tahayusuf23

Hectopat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Yaklaşık 4 aydır bu monitörü kullanıyorum. Ekran kartımdan Display Port kablosu ile çıkış alıyordum ve monitör ayarlarından Display Port ayarlıydı. Ekran kartımı sattım sadece HDMI çıkışı olan bir cihaz bağladığımda görüntü alamıyorum. Monitör'ün açılıp monitör ayarlarından HDMI seçmediğim sürece görüntü alamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

3 kez okudum hala problemi anlayamadım. Ekran kartıyla DP’den alıyordun burası okey. Sonra ekran kartını sattın ve sadece HDMI çıkışı olan cihazları monitöre bağladın ve görüntü alamadın ama monitörden HDMI seçince görüntü geldi öyle mi? Eğer böyleyse sorun yok olması gereken olmuş.

3 kez okudum hala problemi anlayamadım. Ekran kartıyla DP'den alıyordun burası okey. Sonra ekran kartını sattın ve sadece HDMI çıkışı olan cihazları monitöre bağladın ve görüntü alamadın ama monitörden HDMI seçince görüntü geldi öyle mi? Eğer böyleyse sorun yok olması gereken olmuş.

İşte hocam monitörden HDMI seçmem için DP görüntü alırken geçiş yapmam lazım. Sadece HDMI ile bağlanırsam otomatik olarak HDMI geçemiyor. Monitör kendini güç tasarruf moduna alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı