Viewsonic VX2458-P-MHD monitörde pembe çerçeve

Elektro Dev

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO oynarken oluyor sadece bu. Crosshair'im yeşil, etrafında resimde gözüktüğü gibi pembe bir çerçevemsi gibi bir şey var. FaceIT oynarken de aynı şekilde, chatte yeşil yazılar geldiği zaman o yeşil yazıların etrafında da çıkıyor. Sadece yeşilde mi çıkıyor bilmiyorum ama sadece CS'de oluyor bu. Nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-09-02 at 12.56.25.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-02 at 12.56.25.jpeg
    185,8 KB · Görüntüleme: 32
Oyunu kapatıp Steam'den çıkıp program X86 Steam userdatanın içine girip oradaki dosyayı kopyalayıp masaüstüne atın userdatadan silin o dosyayı oyunu tekrar açın kontrol edin tekrar. Olmazsa dosya bütünlüğünü doğrulayın.

Oyunu kapatıp Steam'den çıkıp program X86 Steam userdatanın içine girip oradaki dosyayı kopyalayıp masaüstüne atın userdatadan silin o dosyayı oyunu tekrar açın kontrol edin tekrar. Olmazsa dosya bütünlüğünü doğrulayın.
Değişen bir şey olmadı maalesef. Ben monitörden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama.

Hocam çözünürlükten muhtemelen. 4:3 oynuyorsanız olabilir.
Onu da deneyeyim hemen, 4:3 oynuyorum evet, 16:9 deniyorum şimdi.

Hocam çözünürlükten muhtemelen. 4:3 oynuyorsanız olabilir.
Hocam evet 4:3'den dolayıymış ama şöyle bir şey farkettim, 1600x900 çözünürlükte 4:3 modunda çıkmadı, 1600x900 çözünürlüğün aşağısına indikçe daha belirgin olmaya başladı. İnternette benim gibi başka bu sorunu yaşayan bulamadım, nasıl çözerim?

Son düzenleme:
Değişen bir şey olmadı maalesef. Ben monitörden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama.

Onu da deneyeyim hemen, 4:3 oynuyorum evet, 16:9 deniyorum şimdi.

Hocam evet 4:3'den dolayıymış ama şöyle bir şey farkettim, 1600x900 çözünürlükte 4:3 modunda çıkmadı, 1600x900 çözünürlüğün aşağısına indikçe daha belirgin olmaya başladı. İnternette benim gibi başka bu sorunu yaşayan bulamadım, nasıl çözerim?
Aynı sorun bendede var henüz herhangi çözüm bulamadım

Geri
Yukarı