Viewsonic VX2757-MHD 27 Alınır Mı?

Alınmaz çünkü 900 TL verip 75Hz desteği var. 200 TL daha ver 144Hz-1MS monitör al. Örnek olarak: BenQ XL2411 alabilirsin veya 100 TL daha fazla verip ASUS VG248QE alabilirsin.
Freesync özelliğinden dolayı bu monitöre aklım takıldı. Çünkü ileride RX 580 alacağım ve "FREESYNC" özelliğinden faydalanmak istiyorum.

Anladım ama öncelikle monitörde bakılması gereken olay FPS oyunları için ms/Hz dir. Kendimden örnek verecek olursam,gözüm 144Hz alıştığı için şuan oyunda değil sırf masaüstün de 75Hz düşürüyorum,mouse takılarak gidiyormuş gibi görüyorum ve 144Hz alıştığım için imkanı yok 75 de oynayamam. Bu derece akıcılık farkettiriyor. Tabi bunlar benim fikrim,sadece size yardımcı olmak isterim.

Anladım ama öncelikle monitörde bakılması gereken olay FPS oyunları için ms/Hz dir. Kendimden örnek verecek olursam,gözüm 144Hz alıştığı için şuan oyunda değil sırf masaüstün de 75Hz düşürüyorum,mouse takılarak gidiyormuş gibi görüyorum ve 144Hz alıştığım için imkanı yok 75 de oynayamam. Bu derece akıcılık farkettiriyor. Tabi bunlar benim fikrim,sadece size yardımcı olmak isterim.
Yani bana 75 Hz yeteceğini düşünüyorum. Sizden sadece istediğim bu marka nasıldır? Bunu merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı