ViewSonic VX2758-2KP-MHD vs VX2718-2kpc-mhd

Alttaki monitörün sRGB renk gamı kötü. Üstteki monitörün de kronik flicker sorunu var, ikisinde de ghosting var üsttekinde daha az.

Hocam İncehesap cuma günleri iyi indirim olabiliyor geçen hafta baktınizmi bilmiyorum ama orayı bekleyip güzel monitörleri ucuza alabilirsiniz.

Alttaki monitörün sRGB renk gamı kötü. Üstteki monitörün de kronik flicker sorunu var, ikisinde de ghosting var üsttekinde daha az.
3-3.5 Fiyat aralığında 2k çözünürlükte monitör bulamıyorum.
Hocam İncehesap cuma günleri iyi indirim olabiliyor geçen hafta baktınizmi bilmiyorum ama orayı bekleyip güzel monitörleri ucuza alabilirsiniz.
Pek güzel şeyler çıkmıyor diye biliyorum

Samsung Odyssey G5 27 inç 1 ms 165 Hz VA wqhd DisplayPort HDMI FreeSync Premium HDR10 1000r kavisli Gaming monitör LS27AG550euxu https://www.amazon.com.tr/dp/B09N9GJ68V/ref=cm_sw_r_cp_api_i_E219NKXN1SWAYBEJDABN

Fiyat farkıda yokmuş kafam iyice Allah bullak oldu hocam :d kavis oranı 1000r bayağı bir kavisli sanırım ViewSonic'de 1500 fazla kavisli geliyor mu yoksa tam idealmi yakın kullanımda Xbox Series S Warzone ve R6 için kullanacağım genelde.

Fiyat farkıda yokmuş kafam iyice Allah bullak oldu hocam :d kavis oranı 1000r bayağı bir kavisli sanırım ViewSonic'de 1500 fazla kavisli geliyor mu yoksa tam idealmi yakın kullanımda Xbox Series S Warzone ve R6 için kullanacağım genelde.

Gelince görücez artık😂 videosunu izleyebilirsin vardır. Bunu arkadaşıma aldım. Ben kavis sevimiyorum. Dell aldım 27” nanoips 2k 165hz olan

Geri
Yukarı