ViewSonic VX2776 Arıza Tespiti

Mail gelmeden önce telefonla ulaşabildim zor da olsa. Sonra da mail geldi. İnceleme için göndermemi istediler. Eğer ithatlatçı firmanın stoklarında varsa kendileri değiştiriyormuş, yoksa Hepsiburada'dan değişim için yasal belge gönderiyorlarmış. Araya bayram girmesi kötü oldu.

Aynen hocam benim ekranda incelemede yasal inceleme süreci 20 günmüş bir de ama inşallah bu kadar uzun sürmez belirgin hatalar var çünkü.

son durum nedir hocam?

Yaklaşık 7-8 gün sonra geri geldi, hiçbi'şey yapılmamış söylenene göre ama sorun yok şu an. "Belki yazılım güncellemesi falan yapılmıştır" diyeceğim ama bana söyledikleri; "24 saat boyunca test edildi, hiç bir soruna rastlanmadı". Tek sorun göndermeden önce standın vidası yerine tam oturuyordu şimdi boşa dönüyor.

Yaklaşık 7-8 gün sonra geri geldi, hiçbi'şey yapılmamış söylenene göre ama sorun yok şu an. "Belki yazılım güncellemesi falan yapılmıştır" diyeceğim ama bana söyledikleri; "24 saat boyunca test edildi, hiç bir soruna rastlanmadı". Tek sorun göndermeden önce standın vidası yerine tam oturuyordu şimdi boşa dönüyor.
peki hocam monitörden memnun musunuz? bende vx3211-4k ile arasında kaldım

peki hocam monitörden memnun musunuz? bende vx3211-4k ile arasında kaldım

Genel anlamda memnunum. Oyuna girdiğimde otomatik olarak mod değiştiriyor sanırım, masaüstüne dönünce normal moda geçerken 1 saniyelik kararma oluyor ama. O kadar takılmadığım bi'şey. Ölü piksel çıkmadı. Işık sızması yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı