ViewSonic XG2401 1ms 144hz vs BenQ Zowie XL2411P

ygzzz1425

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu iki monitör arasında çok kararsız kaldım şu an ViewSonic indirimde fiyat olarak avantajlı fakat pişman olmaktan korkuyorum. Aralarında kullanıp da gören veya herhangi birini kullanan var mı bana deneyimlerini ve aralarındaki farkları söyleyebilecek. Çok konu ve forum inceledim gerek yabancı siteler olsun gerekli cevabı asla bulamadım. BenQ ile oynama fırsatım olmuştu internet kafede fakat 144Hz farkını çok da tadamadım gibi geldi emin değilim ama renkleri oyun için ve black EQ özelliği beni tatmin etti, eve gidince biraz fark olduğunu anladım belki FPS farkından ve renklerden de olabilir. Monitörü alma amacım CS:GO. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ViewSonic 2458 -c- 144hz 1ms kullancısıyım ve csgo oynuyorum gayet memnunum ViewSonic den tavsiye ederim.. Sadece içlerinden hdmı kablo çıkıyor 144hz için displayport kablo almalısınız.

CSGO oynuyorsan XL2411P başka alternatifi yok. DP olmayan modelinden MAG241C modeline geçtim hala özlüyorum o monitörü. Kesinlikle CSGO için üretilmiş. Yıllarca turnuvalarda kullanıldı.

Xg 2401 kullanıyorum. Çok memnunum. Monitörü alınca renk vs. ayarlarını yapınca monitör tam kalitesini yansıtıyor. Freesync olduğu halde Gsync sorunsuz çalışıyor.

Ben genel olarak yorum yaptım, başka oyunlar da oynamak isteyebilir diye. Amaç sadece CS:GO ise 2 monitör de memnun eder.

CSGO için Freesync'a gerek yok zaten hocam. Renk ayarları CSGO için zaten yapılması lazım. Ghostinge bir şry diyemem ben hissetmedim.

Merhabalar, iyi bayramlar şimdiden.

Msi Optix G24C 23,6
BenQ 24" XL2411P 144Hz 1ms
ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz
AOC 24" G2460PF 1ms 144Hz
VIEWSONİC 24" XG2401

Sizce bu 5 'inden hangisi en iyisi?

Geri
Yukarı