ViewSonic XG2405 Siyah ekranda kırmızı lekeler

4Spinoza

Kilopat
Merhaba 6 gün önce aldığım ViewSonic XG2405 monitörde sadece siyah rengin arkasında fotoğraftaki gibi kırmızı ışıklar var. Bunların ne olduğunu anlayamadım. Bilenler hızlıca yardımcı olursa sevinirim. 14 gün iade şansım devam ederken iade etmek isterim.

Dosya Ekleri

• 20200505_014704.jpg
    20200505_014704.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleyen: Moderatör:
Servis raporu isteyecekler muhtemelen. İlk aldığımda ölü piksel çıkmıştı bende de... Ona iade çıktı fakat hala iadeyi alamadım yurtiçi sağ olsun 1 kere gelip ziller çalışmıyor diye açamadım kapıyı sonra iadeye gitmiş rapor... :(

Arkanızdan veya herhangi bir yerden bir şey yansımadığına eminseniz iade edin, dalga geçmek için yazmadım daha önce başıma geldi ekranda yansımaya takılmıştım.

Başka bir bilgisayarda farklı kablolarla da denedim ancak durum yine aynı. Siparişi iade talep ettim. Hepsiburada üzerinden Gamers_Arena satıcısından satın aldım. Yarın sabah kargoya vereceğim. Süreç boyunca burada güncellemeler yaparım.
Kargo ellerine dün ulaştı, bugün para iadesi yaptılar. Şimdi başka bir sorun aynı monitörün fiyatı 350 TL arttı.
İkisinden birini almayı düşünüyorum.
www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg24vq-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-curved-monitor-p-HBV00000R2YJX?magaza=Vizyon%20Bilgisayar&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.42

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı