ViewSonic XG2431 Flicking

yeapcs

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Rtx 2060 6gb, Ryzen 3 3300x, Gigabyte b450m s2h, Corsair Vengeance (2x8) 3000 mhz
Monitör
ViewSonic XG2431
3-4 gün kadar önce ViewSonic XG2431 240Hz monitörü satın aldım. Kendime göre kişiselleştirirken fark ettiğime göre "Black Stabilization" ayarını default ayarı olan 50'den değiştirdiğimizde flicking problemi yarattığını fark ettim. Bu monitörü kullanan birkaç kişiye daha danıştığımda ise aynı problemi yaşadıklarını öğrendim fakat internette 1-2 konu dışında buna değinen olmadığını gördüğüm için bu konuyu açıyorum. Bu videoda net bir şekilde görülebilmekte. İade edip etmeme konusunda kararsız kaldım çünkü bu fiyata aslında performansı güzel bir monitör. Bu monitörün kendine has olan Strobe Utility programı ile manuel ayar yapan var ise onların ayarları ile de test etmek isterim.

Bende ViewSonic XG2431 alacaktım ama size itibar ederek Aoc 23,8" 24g2zu aldım. Iyı bır ındırım oldu bugun pazaramada 6500 TL ye aldım. Uyarılarınız için teşekkürler.
Güncel olarak hala kullanıyorum en ufak sıkıntısını görmedim iyi ki Viewsonic i iade edip bunu almışım diyorum. Güle güle kullanın

Geri
Yukarı