ViewSonic XG251g 360Hz'de VESA desteği var mı?

codfanıyım

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörümün modeli ViewSonic XG251g 360Hz bir süredir kendi standında kullanıyorum fakat duvara asılan bir askı aparati almak istiyorum monitörü standından çıkardığımda arkasında 4 tane vida olduğunu fark ettim bunlar VESA vidası mı yoksa monitörün arka kasasının vidası mı?

Almayı düşündüğüm askı aparatı sizce uyumlu olur mu? North Bayou NB F150 Duvara Monte 17"-35" Monitör Standı Yeni Versiyon Amazon.com.tr

Dosya Ekleri

• IMG_5201.jpeg
    IMG_5201.jpeg
    115,5 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar monitörümün modeli ViewSonic XG251g 360Hz bir süredir kendi standında kullanıyorum fakat duvara asılan bir askı aparati almak istiyorum monitörü standından çıkardığımda arkasında 4 tane vida olduğunu fark ettim bunlar VESA vidası mı yoksa monitörün arka kasasının vidası mı?

Almayı düşündüğüm askı aparatı sizce uyumlu olur mu? North Bayou NB F150 Duvara Monte 17"-35" Monitör Standı Yeni Versiyon Amazon.com.tr
VESA'yı takarken o vidaları sökeceksiniz, yerleştirdikten sonra vidalayacaksınız. İyi yapmışlar aslında, vidaları üstünde tutmaları.

Evet arkadaki vesa standı ve alacağınız monitör standıyla uyumlu olur.

Evet arkadaki vesa standı ve alacağınız monitör standıyla uyumlu olur.
Ağam birde bu videoyu izlersen sevinirim monitorum pivot ve hareket ettirirken çıtır çıtır çıtır sesler geliyor bi izler misin normalmi bu neden geliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ağam birde bu videoyu izlersen sevinirim monitorum pivot ve hareket ettirirken çıtır çıtır çıtır sesler geliyor bi izler misin normalmi bu neden geliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de Vİewsonic bir monitör var ve buna benzer çıt-çıt sesler geliyor.(sola-sağa döndürünce vb.) Normaldir diye düşünüyorum.

Bende de ViewSonic bir monitör var ve buna benzer çıt-çıt sesler geliyor.(sola-sağa döndürünce vb.) Normaldir diye düşünüyorum.

Aga bir de monitörümun o arkasındaki 4 vida monitörün arka kasasının vidası değil demi yani monitörde arka kasasın bağlı olduğu bir vida göremedim bir tek onlar var onları sökünce kasa elimizde kalmasın

Aga bir de monitörümun o arkasındaki 4 vida monitörün arka kasasının vidası değil demi yani monitörde arka kasasın bağlı olduğu bir vida göremedim bir tek onlar var onları sökünce kasa elimizde kalmasın

Kullanım kılavuzunda da gözüküyor. O vidalı kare yer vesa bağlantısı, kasa bağlantısı değil. Kasa elinizde kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı