Viewsonic XG3240C mi? Asus ROG PG279Q mu?

• Konuyu başlatan MHG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 731

MHG

Hectopat
9772266520626.jpg9800879439922.jpg

Merhaba,

Bir elektronik marketten aldığım Viewsonic XG2703-GS moniötürmün bozulması ve üretimden kalkması sebebi ile değişim yapacaklar.

Bana Viewsonic XG3240C modelini önerdiler ama ben Asus ROG PG279Q modelinin daha iyi olabileceğini düşünüp onda ısrar edeceğim. Israr etmeye başlamadan önce sizlerin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak istedim.

GTX-1070 ekran kartım var. Grafik tasarımcısıyım, haftasonundan haftasonuna FPS oyunları oynuyorum. Hafta içi grafik işleri ile uğraşıyorum.

Eğer Asus ROG PG279Q model monitörü alırsam işim gereği ihtiyaç oluyor yanına daha düşük kaliteli ikinci bir monitör alacağım Sizce hangi monitör bana daha uygun olur?

İşin için önemliyse tabiki ASUS al. IPS ekran renkleri daha doğru verir, grafik tasarımında bu önemli mi bilmiyorum ama. Film, dizi izlerken de her açıdan görüntü kaybı yaşamazsın. Sadece IPS paneller biraz daha parlaklığı düşük oluyor TN yada VA panellere göre

Uzun süredir araştırıyorum uygun fiyatlı bulamadım PG279Q, bulursam hemen alacağım. Aynı amaçlarla kullanacağım ben de (grafik ve oyun). Bulamazsam da freesync modeli aklımda MG279Q.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı