VirtualBox ile Rezerve Edilen Key ile Temiz Windows 10 Kurulur mu?

Insider keyi olup olmadığını bilmiyorum. Insider programına katılmamıştım. Sanırım donanım kimliği ile yapıyor evet. Çünkü aktivasyon seçeneklerini atlamama rağmen etkinleşti Windows'um. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. :) Benim elimde olan key:
Kod:
YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

Insider keyi olup olmadığını bilmiyorum. Insider programına katılmamıştım. Sanırım donanım kimliği ile yapıyor evet. Çünkü aktivasyon seçeneklerini atlamama rağmen etkinleşti Windows'um. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. :) Benim elimde olan key:
Kod:
YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7
Son bir sorum var hocam. Windows 7 Starter imaj dosyasını nereden indirdiniz? Elimde DVD var fakat bilgisayarda DVD okuyucu yok. :)

Site ismi veremeyeceğim. Google'a "Windows 7 Starter with Service Pack 1 (x86) - DVD (Turkish) indir" veya "Windows 7 Starter x86 indir" yazarsan bulabilirsin. Türkçe Windows 7 Starter için SHA1 değeri:
Kod:
7E3DB71B43FB72197FF2B4F945B9EB8A8B2EA280

Bu değer aynı değilse indirme. İndirince de mutlaka kontrol et.

Kontrol etmek için Hashtab indirip .iso'yu taratın. Çıkan değer verdiğim değerle eşleşiyorsa gönül rahatlığıyla kurabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı