Çözüldü VirtualBox "No bootable medium found" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sucuk123

Decapat
Daha fazla  
VirtualBox sebepsiz yere çalışmıyor. Anlamadım gitti. ISO'da Microsoft'dan bir de.
Tabi ki şu an takılı olan Microsoft'dan değil ama o da çalışmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-24 172449.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-24 172449.png
    35,2 KB · Görüntüleme: 49
Çözüm
Öyle bir yer yok.

virtualbox-mount-iso-settings_hero.jpg

Makinenize tıklayıp Ayarlar'a girin, VirtualBox kullanmadığım için internetten bulduğum bir ISO ile gösteriyorum. Oradan bir disk dosyası seç / choose a disk file kısmını tıklatın (ekran görüntüsünde mevcut)

Hocam Microsoft'un ISO'ları vm de çoğunlukla çalışmaz başka bir yerden deneyin isterseniz link verebilirim.

O yüzden Windows 7, 10, 11 kurdum değil mi? Yanlış bilgi.
VirtualBox sebepsiz yere çalışmıyor. Anlamadım gitti. ISO'da Microsoft'dan bir de.
Tabi ki şu an takılı olan Microsoft'dan değil ama o da çalışmadı.
SATA B. Noktası yerine başka bir yere takmanız gerekiyordu. Sanal Optik Sürücüler gibi bir şeydi galiba, tam hatırlamıyorum.

Öyle bir yer yok.

Makinenize tıklayıp Ayarlar'a girin, VirtualBox kullanmadığım için internetten bulduğum bir ISO ile gösteriyorum. Oradan bir disk dosyası seç / choose a disk file kısmını tıklatın (ekran görüntüsünde mevcut)

Hocam Microsoft'un ISO'ları vm de çoğunlukla çalışmaz başka bir yerden deneyin isterseniz link verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Ben orijinal Windows 7 ve Windows 10 denedim fakat çalışmadı ama başka siteden indirdiklerim çalışıyor?

Eki Görüntüle 1172663

Dediğinizi yaptım oldu. Her ikinize de teşekkürler.

Geri
Yukarı