VirtualBox "Oturum açma başarısız" hatası

kratosdeniz

Centipat
Windows 7 Linux gibi hepsinde denedim fakat oturum açma başarısız hatası alıyorum bilgisayarım 13 yaşında (aslında bu eski bilgisayarım) Windows 10 Pro bu eski bilgisayarda aşırı RAM tüketiyor çoğu uygulamayı açamıyor bende Windows 7'i için VirtualBox indirdim Windows 7 sanal makinesini çalıştırmaya çalışıyorum her defasında oturum açma başarısız hatasıyla karşılaşıyorum nedeni nedir işletim sistemim Windows 10 Pro RAM'im 4 GB işlemcim i2 depolama alanım 66 GB çalıştırmak istediğim işletim sistemi Windows 7.

Windows 7 Linux gibi hepsinde denedim fakat oturum açma başarısız hatası alıyorum bilgisayarım 13 yaşında (aslında bu eski bilgisayarım) Windows 10 Pro bu eski bilgisayarda aşırı RAM tüketiyor çoğu uygulamayı açamıyor bende Windows 7'i için VirtualBox indirdim Windows 7 sanal makinesini çalıştırmaya çalışıyorum her defasında oturum açma başarısız hatasıyla karşılaşıyorum nedeni nedir işletim sistemim Windows 10 Pro RAM'im 4 GB işlemcim I2 depolama alanım 66 GB çalıştırmak istediğim işletim sistemi Windows 7.

İ2 diye bir işlemci yok. Sanal makine için kaç GB RAM verdiniz?

Sorun çözüldü ilk öncelikle bilgisayarınızın sanallaştırmaya yeterli gücü olması gerekli, bunu kontrol ettikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın tam yeniden başlatılırken F1 veya F2 tuşlarına bas. Sana bir BIOS ekranı gelecek, oradan virtualization technically gibi bir şey yazması lazım. O muhtemelen disabled olacak enabled yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı