VirtualBox’a Mac OS X Kurulumu

Daha fazla  
Merhabalar sevgili arkadaşlar. Bilgisayarımda sanal işletim sistemi olarak Mac işletim sistemi kurulumunu sitenizdeki LİNKE göre yapıyorum. Fakat hatalarla karşılaşıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem Özelliklerim:

eoYzO9.jpg

Hata 1 : VirtualBox'da sürüm olarak Mac Os x 64 bi i seçince, kurarken aşağıdaki hatayı alıyorum. Tamama basınca sanal makine kapanıyor, iptale basınca beyaz ekranda kalıyori ilerlemiyor.

Kl0zqQ.jpg

Hata 2 : Sürüm olarak sadece Mac os x i seçince bu ekran kalakalıyor, devam etmiyor.

eXDY30.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğiniz dosyada bozuklu olabilir. Bu rehebre bakın:

VMware ile Mac OS X Mavericks Kurulumu » Technopat

Recep Abi öncelikle iyi akşamlar. Buna benzer bir sorunda bende var ama benim ekran elma işaretinde kalıyor. Donanımlarımı kontrol ettiğim üzere hepsi iATKOS ML2'yi destekliyor. Kasa yurtdışından babam gönderdi. Model Lenovo IdeaCentre K450. Şu linkteki rehberinde bütün işlemleri işaretlediğim dakikaya kadar sorunsuz bir biçimde yapıyorum. Fakat yeniden başlattığımda maalesef elma işaretinde kalıyor ve hiçbir ilerleme göstermiyor. Sistem özelliklerim ve çıkan sorun aşağıdaki resimde yer almakta.

eajZrR.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı