Virtualbox'ta Mac OS İle Harici HDD'ye Mac ML2 Kurulumu

yozkan96

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba, forumda yeniyim ismim Yusuf Özkan. Kilis'te yaşıyorum. Anadolu Teknik Lisesinde Elektrik-Elektronik Bölümü okuyorum ve sizi Youtube'den videolarınızı takip ediyorum. Emeğinize sağlık diyorum ve size sorumu anlatayım:

Şuan Windows 7 ve Windows 8 kullanıyorum. Windows 7 ye Virtualbox kurarak Mac iAtkos ML2 kurdum çalışıyor. Asıl amacım notebook'umda diski fazla ayıramadığım için harici HDD'ye Mac iAtkos ML2 kurup bilgisayar başlangıcında HDD'den başlatıp Mac iAtkosu kullanmak. Bunu sanal Mac'te ayriyeten kurmaya çalıştım ama diski hazırlayıp ön yükleme seçeneklerini de seçiyorum, yükle diyorum ve biraz ilerleyip yeniden başlat diyor. Ctrl+R ile başlatıyorum ve işlem devam etmiyor. Sanal DVD ile yeni kurlum baştan başlıyor sizden bunu nasıl yapabilirim? Harici HDD'ye Mac iAtkos ML2 nasıl kurup kullanırım?

Şimdiden teşekkür ederim hepinize, kolay gelsin iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı