Virüs bittikten sonra ne olur?

Bir ironiyi bile bu kadar anlamayıp yazan birine ne desek boş. "süper güç" kavramını yanlış yorumlayıp gelip bana öğretmeye çalışıyorsunuz ya orası'da ayrı gülünç durum.

Bir ironiyi bile bu kadar anlamayıp yazan birine ne desek boş. "süper güç" kavramını yanlış yorumlayıp gelip bana öğretmeye çalışıyorsunuz ya orası'da ayrı gülünç durum.
Kusuta bakma dostum yanlış anladıysam sözlerim sadece teori gerçek dünyada çok daha farklı hesaplayamadığımız şeyler olabiliyor. Ben en azından 2 kutuplu bir düzen bekliyorum bu süreçten sonra birbirlerini dengelemeleri açısından, herkes açısından virüs bittikten sonra bazı şeylerin daha iyi olacağını umuyorum.

Bence kesinlikle hergün trafik olacak. İnsanlar evde çok durdular, Taksim gibi merkezi yerler insanla dolup taşacak. Millet eve girmeyecek yani bence. Onun haricinde obezlik baş gösterebilir belki, evde duruyoruz herhangi bir hareket yok, e sıkıldıkça poğaça, kek pişiriyoruz.

İnsanlar evlenemeyecekler acaba virüs var mı diye evleneceği kişide .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…