Virüs Malwarebytes'ı kurmaya izin vermiyor

Bunu flasha yazıp Windows kurar gibi mi kuracağım?

Kaynak: Kaspersky Rescue Disk 18 release notes
Kaspersky Rescue Disk'i bir USB sürücüye veya CD/DVD diske yazın ve bilgisayarı bunun altında başlatın. Bilgisayarınızda yüklü antivirüs çözümünü kullanarak bilgisayarı taramak veya dosyaları dezenfekte etmek mümkün olmadığında Kaspersky Rescue Disk'i kullanın. Örneğin, kötü amaçlı yazılım işletim sisteminin yüklenmesini veya bilgisayarınızda bir antivirüs başlatılmasını engelliyorsa bu aracı kullanabilirsiniz. İleri düzey kullanıcılar Kaspersky Rescue Disk ile bozulmuş işletim sistemlerini manuel olarak kurtarabilir.

Türkçeye çevrildiğinde böyle yazıyor. Umarım yardımcı olur.

Dosyayı direkt sitesinden indiriyorum ama 0KB olarak iniyor ve ekte koyacağım hatayı gösteriyor. Antivirüs programımı kapattım yine bir şey olmadı. Dosyalarıma virüs bulaştığından eminim.

.bat diye kaydetmemin sebebi başka bir forumda işe yarayabileceğini söylemeleri.
Hocam temiz kurulum yapın. ISO dosyasını Microsoft'tan indirin. Microsoft tercih etmezseniz Windows ISO Downloader kullanın. Her daim orijinal kullanın. Reklam engelleyicisi kullanın ya da reklam engelleyicili internet tarayıcısı kullanın. Örneğin Brave. Performans adı altında bat,exe veya hangi uzantı olursa olsun kullanmayın.

Geri
Yukarı