Virüs olup olmadıgı nasıl anlaşılır?

Oceous

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar öncelikle her şey Riot hesabımın çalınıp içindeki RP'lerin gitmesiyle başladı. Bunun üzerine Rio'ta ticket açtım ve hesabımı kapattırdım hala bana vermiyorlar. Sonrasında LoL olmadığı için sıkılıp Steam'den alıp bitirdiğim RDR2'ye tekrar başlama kararı aldım. Oyunu indirip 2 3 gün oynadım. Sonrasında girmeye çalıştığımda ise e postası bana ait olmayan bir Social Club hesabına giriş yapmamı istiyordu. Biraz araştırdıktan sonra galiba çalındı diyerek RS Games'a ticket açtım. Yani 1 veya 1.5 hafta içerisinde hem Rockstar hesabım hem de Riot hesabım çalındı. Virüs olup olmadığını nasıl anlarım, okula gittiğimden dolayı format için çok vaktim yok eğer kesin virüs varsa format atacağım.

Kaspersky indirip tarat.
paralı ve ya tarayıcıdan indirilen antivirüs programlarına çok güvenmiyorum yeterli taramayı yapma açısından. Windowsun kendi antivirüsüde tarama yapabiliyor ve ya gerçekten iyi bir programdır. Programı denediysen vs tecrübelerini yazar mısın.

paralı ve ya tarayıcıdan indirilen antivirüs programlarına çok güvenmiyorum yeterli taramayı yapma açısından. Windowsun kendi antivirüsüde tarama yapabiliyor ve ya gerçekten iyi bir programdır. Programı denediysen vs tecrübelerini yazar mısın.
ayrıca program paralı

Paralı veya tarayıcıdan indirilen antivirüs programlarına çok güvenmiyorum yeterli taramayı yapma açısından. Windows'un kendi antivirüsüde tarama yapabiliyor veya gerçekten iyi bir programdır. Programı denediysen vs tecrübelerini yazar mısın?

Ayrıca program paralı

Gmail'ini patlatmış olabilirler mi?

Paralı veya tarayıcıdan indirilen antivirüs programlarına çok güvenmiyorum yeterli taramayı yapma açısından. Windows'un kendi antivirüsüde tarama yapabiliyor veya gerçekten iyi bir programdır. Programı denediysen vs tecrübelerini yazar mısın?

Ayrıca program paralı.

Malwarebytes önerimdir. Kaspersky'den bana göre daha iyi bir tarama sistemine sahip o da ücretsiz kurabilirsiniz (Pro versiyonu var ama zorunlu değildir normal sürüm ile virüs taramasını yapabilirsiniz)

Geri
Yukarı