Virüs yenilirse ne yapılması gerekir?

Yabancı siteler kullanıyorsun değil mi ? Zaten crack yapan bilindik bir isim var redditte. Bide repack yapan var.

Discord Umut#5195

@enesxq hocam mesleğim ve karakterimi birleştirince bir tahmin çıkardımda, neden Hub varken diğerine yöneldiniz
( Malwarebytes işe yaramaz, malware türü yazılıma benzemiyor. Kaspersky ve Norton varsa tarama yapın )

Discord umut#5195

Hocam istek attım oradan dönüş yaparsınız.
Yabancı siteler kullanıyorsun değil mi? Zaten crack yapan bilindik bir isim var Reddit'te. Bir de repack yapan var.

Hayır hocam Türk sitesi ama en sıkıntısız yer diyebilirim o çok önerilen Technopat sponsorlu olduğu kaspery midir nedir 1 ay kullandım hiçbir sorun bulmadı sonra sildim. Benim tek sinirlendiğim yeni nessiler öyle şeyler öğrenmişler ki Google'dan daha dosya iniceğini bilmiyorlar abi o dediğin Steam'de yok mu oradan indireyim güvenli oluyor diyorlar

Son düzenleme:
Yabancılar daha güvenli. Benım kullandıgım 2 farklı yer var yıllardır kullanırım. RE8'i cracklendiği gibi ordan almıştım.

Yabancılar daha güvenli. Benım kullandıgım 2 farklı yer var yıllardır kullanırım. RE8'i cracklendiği gibi oradan almıştım.

Zaten tek doğru diye bir şey yok sen oradan memnunsun ben buradan dediğim gibi hocam hikayeli oyunlara para verme gereği duymuyorum isteyen para verir isteyen vermez. Hiçbir insanoğlu gelipde kardeşim onu yapma parayla al deme hakkına sahip değildir.

Her konuya yeni mesaj geldiğinde konu başlığını hep görüyorum. Virüs yenilirse ne yapılır diye görüyorum. Azıcık garipsemiyor değil insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…