Virüslü bir PC'ye nasıl format atılır?

FISTIK SARMA

Decipat
Yer
Pastane
Daha fazla  
Herhalde korsan Windows 10 kullanıyormuşum. Çünkü sürekli farklı Key'lerle sistem kendini etkinleştirmeye çalışıyor. Format atmak istiyorum fakat Flash'a virüs geçerse ve o Flash'tan kurulum yaparsam kurulum bittiğinde yine virüslü olacak. Nasıl yapabilirim?

Herhalde korsan Windows 10 kullanıyormuşum. Çünkü sürekli farklı Key'lerle sistem kendini etkinleştirmeye çalışıyor. Format atmak istiyorum fakat Flash'a virüs geçerse ve o Flash'tan kurulum yaparsam kurulum bittiğinde yine virüslü olacak. Nasıl yapabilirim?

Virüs programıyla tarama yapmayı denedin mi? Eğer denemediysen Kaspersky öneririm.

Öyle güçlü bir virüs günümüzde yok ama siz yine garanti olması için başka bir bilgisayardan yükleyin.

Format atarken masaüstü ile bir alakan olmayacak yapılan işlem BIOS-flash-ve dosyaları diskinize yazmak olacaktır diskinizden dosya okunmayacağı için virüs bulaşcağını sanmıyorum.

Tamam sağ olun. Peki ben elimdeki Flash'a Windows üzerinden format atıp çeksen sonra ISO dosyasını yüklesem Flash'ta virüs kalır mı?

Geri
Yukarı