Virus Total hatalı sonuç verir mi?

teknolojimizzz

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar herkese ben güvenliğim için Kaspersky anti virüs programını indirecektim. Orijinal sitesinden indirmeme rağmen bir taratayım dedim ve virus Total'de tarattım. 2 anti virüs uyarı verdi ama ben orijinal sitesinden indirmiştim. Virus Total hatalı sonuç verir mi? Bu arada dediğim orijinal site: https://www.kaspersky.com.tr/downloads/thank-you/free-antivirus-download

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkini atabilir misiniz? Sonucun

Anti virüsler dosyalara direkt müdahale ettiği için virüs görmeleri çok doğaldır.

VirusTotal yaklaşık 55 antivirüs barındırdığı için bazı antivirüsler yanlış bulabilir. Yani evet virus Total hatalı sonuç verebilir. Antivirüs taratmakta ne kafaysa.

VirusTotal yaklaşık 55 antivirüs barındırdığı için bazı antivirüsler yanlış bulabilir. Yani evet virus Total hatalı sonuç verebilir. Antivirüs taratmakta ne kafaysa.
Ne malum hocam?

Ya bir hacker sunucularına Kaspersky kurulum dosyası yerine virüs koyarsa?

Kaspersky en güvenilir antivürsülerden birisidir. Yanlış yani, ben de kullanıyorum gayet memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…