VirusTotal sonuçları iyi mi?

Kertaumaka

Hectopat
Selam, GitHub'da birçok dosyaları inceliyorum VirusTotal'de sonuçları indirme yetkim var ve bu dosyaya bir rapor yazmam lazım. Kararsız kaldım aranızda bilgili birisi varsa söyleyebilir mi? Program eskiden Python grabberdı Ağustos 2023 zamanında arşivlenmiş istek üzerine kontrol ediyorum.
Malwarebytes temiz demiş program arşivlenmişse içerisindeki karşı tarafa atılan dosyanın içeriğini virüs olarak algıladığını sanıyorum.

Selam, GitHub'da birçok dosyaları inceliyorum VirusTotal'de sonuçları indirme yetkim var ve bu dosyaya bir rapor yazmam lazım. Kararsız kaldım aranızda bilgili birisi varsa söyleyebilir mi? Program eskiden Python grabberdı Ağustos 2023 zamanında arşivlenmiş istek üzerine kontrol ediyorum.
Malwarebytes temiz demiş program arşivlenmişse içerisindeki karşı tarafa atılan dosyanın içeriğini virüs olarak algıladığını sanıyorum.

Birçok virüs programı trojan diyor. Temiz olmayabilir.

Zararlı gibi ama kesin bir şey söyleyemem.

Yani dediğim gibi fakat program zaten karşı tarafa virüs atmak için kullanılan bir program kendim indirmeyeceğim için bir sıkıntı yok fakat bu virüs algılamasının sebebi karşı tarafa atılacak virüsün kodlarını dosyada içerdiği için dediğini düşünüyorum. ( O Kodlarda Virüs Kodları Deil Sadece Çalınan Bilgiyi Bize Aktaran Kodlar Buda Virüs Sayılıyor )

Birçok virüs programı trojan diyor. Temiz olmayabilir.

İndirmeyin derim trojan diyor.

ESET Kaspersky ve Defender virüs demiş %70 virüs bu dosya.

Yeni konular

Geri
Yukarı