VirusTotal sonuçları nasıl?

Attığın VT linkinin relations kısmında PE Kaynak öğeleri var. Orada 63/70 zararlı tespiti yazıyordu.

Bende inceledim de şimdi yanlış yeri incelemişsem bana 2 saat laf söylersiniz diye kendimi riske atmayayım dedim. Gördüm yoksa orayı.

Kullandığı DNS adresi malware olarak işaretlenmiş bir RAT türevi sanırım
Zaten böyle bir programın bu kadar sistem hareketi normal değil kendini birkaç defa kopyalıyor, process injection yapıyor vs. Zararlı yazılım.

Kullandığı DNS adresi malware olarak işaretlenmiş bir RAT türevi sanırım
Zaten böyle bir programın bu kadar sistem hareketi normal değil kendini birkaç defa kopyalıyor, process injection yapıyor vs. Zararlı yazılım.

İyi ki açmamışım şaka maka patlardık:).

Öyle bir teknoloji var, telefonu ara sunucu olarak kullanıp WiFi üzerinden Bluetooth aktarımı yapılabiliyor, fakat atılan yazılım bunu yapıyor mu emin değilim. Raporlara baktım, net bir zararlı göremedim fakat bir worm türevi olduğunu düşünüyorum. Hybrid Analysis sonucu gerek.

Ceza yediğimden hiçbir şey yazamadım arkadaşlar ama virüsmüş teşekkürler hepinize bir arkadaş açıp bakıyordu en son umarım bakmamıştır.

Hocam AudioRelay kurabilirsiniz. Veya 150 liraya Alfa markasının bt donglesini alabilirsiniz.

Hocam audiorelay kurabilirsiniz. Veya 150 liraya alfa markasının BT donglesini alabilirsiniz.

Aslında alacağımda idare etmelik kullanacaktımda bu uygulamayı deneyeyim bir

Hocam ben de idarelik kullandım, kesilme ve gecikme çok oldu. Doğru düzgün ses gelmedi. Kısa süreliğine kullanılabilir.

Evet uygulama gayet güzel iş görür ancak kesinlikle fark edilir bir gecikme yaşatıyor 1-2 hafta böyle idare etmem lazım sonrasında yeni bir BT dongle alırım.

Geri
Yukarı