VirusTotal sonuçları

Blackre123

Yoctopat
Daha fazla  
Bir dosya indirdim ve tarattım sonuçları şöyle:

VİRUS TOTAL SONUÇLAR

Bilgisayarımda çalıştırırsam bir zararı olur mu yoksa 3. parti yazılımı olduğu için mi böyle gösteriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dosya indirdim ve tarattım sonuçları şöyle:

VİRUS TOTAL SONUÇLAR

Bilgisayarımda çalıştırırsam bir zararı olur mu yoksa 3. parti yazılımı olduğu için mi böyle gösteriyor?

False-positive'da olabilir gerçek'de, ki muhtemelen false-positive çünkü a.v'lerin isimlerini daha önce duymadım. Fakat dosyanın ne olduğunu bilmeden yorum yapamayız. Tarattığınız şey nedir?

False-Positive büyük ihtimalle AV isimleri tanıdık değil hem tarattığınız şey nedir?

False-positive'da olabilir gerçek'de, ki muhtemelen false-positive çünkü a.v'lerin isimlerini daha önce duymadım. Fakat dosyanın ne olduğunu bilmeden yorum yapamayız. Tarattığınız şey nedir?
minecraft oyunu için h*ck programı .cmd ile açılıyor
False-Positive büyük ihtimalle AV isimleri tanıdık değil hem tarattığınız şey nedir?
minecraft oyunu için h*ck programı .cmd ile açılıyor
Sanırım bir minecraft hilesi kullanacaksınız. Genelde böyle hileleri exe olarak yapan kişiler %90 ihtimal trojan bulaştırıp rat atabiliyorlar. .Tavsiye etmiyorum.
neredeyse tüm programlarla dosyayı tarattım (kaspersky malwarebytes eset vs. ) yine de sıkıntı çıkar mı ?

neredeyse tüm programlarla dosyayı tarattım (kaspersky malwarebytes eset vs. ) yine de sıkıntı çıkar mı ?
Uygulamayı açıp kullandıktan sonra MalwareBytes ile derin bir tarama yapın. Tehdit çıkmaz ise bir sorun oluşmaz. Gene de tedbirli olup parola girmemeye özen gösterin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…