VirusTotal sonucu ne anlama geliyor?

• Konuyu başlatan saul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
Bence bunda sorun yoktu zaten. Ancak eğer virüs varsa ayarlardan sıfırlama %100 çözecek diye bir olay yok.

Hocam programı kullanırken de bellek kullanımında bir anormallik yoktu. Programı kullanırken %10'luk bir artış oluyordu (toplam %45 civarı)
Kapatınca bellek durumu %10 düşüyordu yine. Program kaynaklı bir ısınma da yaşamamıştım. Sadece bu kadar kırmızıyı görünce tedirgin oldum bilgisayardaki dosyaların gitmesinden değil de herhangi bir maliyet kaybı yaşamaktan. Umarım şu an sorun yoktur.

Hocam programı kullanırken de bellek kullanımında bir anormallik yoktu. Programı kullanırken %10'luk bir artış oluyordu (toplam %45 civarı)
Kapatınca bellek durumu %10 düşüyordu yine. Program kaynaklı bir ısınma da yaşamamıştım. Sadece bu kadar kırmızıyı görünce tedirgin oldum bilgisayardaki dosyaların gitmesinden değil de herhangi bir maliyet kaybı yaşamaktan. Umarım şu an sorun yoktur.
Program virüslü değil ki, yüklü kalsa da sorun olmazdı. Gene de önerdiğim bir program dedğildir kendileri. Silmekle iyi etmişssiniz, sisteminide sorun falan da yok. İçiniz rahat etsin, iyi sosyaller.

Geri
Yukarı